מידי יום, בשעות הצהריים, מתכנסים קרוב לשני מניינים של רבנים ואברכים, לשם שמיים, למען השכינה, ויחד כל אחד גומר ספר שלם של תהלים יחד עם תפילות לפרט ולכלל ועל גאולתם של עם ישראל.

הרב משה כהן, מחשובי המשתתפים, מדגיש כי כל מטרתנו היא להזכיר את כל אלו שזקוקים לישועה, מכל סוג, כגון: בחורה שמעוקבת שידוך בת 35, שבגיל כזה, בוודאי אחרי שנים של עיקוב ואכזבות, מה נשאר לה לנסות? הגיעה אלינו ובבכי שובר לב כתבנו את שמה ושם אימא, ומיד לאחר שכול הקבוצה סיימה את ספר התהילים הזכרנו את שמה של הבחורה בכוונה גדולה התפללנו עליה, וראו איזה פלא – מיד לאחר שבוע מצאה את זיווגה "מיד ידעתי שזה החתן שלי וכעבור חודשיים היינו זוג נשואים".

פשוט אין מילים לתאר את הנסים והמופתים שמגיעים אלנו כל יום, חולים קשים, פצועים, חיילים, פצועי תאונות דרכים ואפילו מבתי חולים פונים אלינו כל יום.

רבים נוהגים שכאשר חפצים שתתמלא בקשתם, שופכים את צקון לבם להקב"ה, ליד שריד מקדשנו – הכותל המערבי – משך ארבעים יום. לא ברור ממתי התחיל נוהג זה, מה שכן מפורסם הוא שהרה"ק ר' שלמה מזעווהיל שלח אישה להתפלל ארבעים יום ליד הכותל והיא לא יכלה לעשות זאת, והוא עשה זאת במקומה ואכן היא נושעה.

ניתן ללמוד את הדברים מהזוהר וגם מהתלמוד ועוד מקורות ביהדות מהו בכל קראנו אליו? אמרו רבנן: יש תפילה שנענית לארבעים יום. ממי אתה למד? ממשה, דכתיב "ואתנפל לפני ה' מ' יום" וגו' ויש תפילה שנעשית לכ' יום ממי את למד מדניאל וכו'.

השילוב של המקום שלא זזה שכינה ממנו מול מקום קודש הקודשים, יחד עם מעלת וקריאת ספר התהלים שדוד המלך צפה ברוח קודשו עד סוף כל הדורות שכל מזמור ומזמור מועיל וכל אחד יכול למצוא את עצמו בספר התהילים ולקבל את הישועה הפרטית שלו – ללא ספק ובמיוחד שכולם ביחד גומרים כל אחד את הספר שלו הכוח של זה מעל הטבע ספרים שלמים ניתן לכתוב על הנסים הרפואיים שיש כאן ובכלל היהודים שמגיעים לפה באים במסירות כל יום וכל שם מוזכר כאן בכוונה מיוחדת.

על מעלת הארבעים יום נכתב רבות: משה רבנו עלה לשמיים ארבעים יום ובסוף הארבעים יום אמר לו הקדוש ברוך "הוא סלחתי כדברך". יש בסגולה הזאת עוצמה ובמשך שנים רבבות עמך בית ישראל נושעו מסגולה זאת.

מוקד הישועות, פועלים על פי הסגולה הזאת לכלל הישועות והמעוניינים שיזכירו את שמם, ותמורת תרומה לישיבה – יזכירו את שמכם מידי יום, כל לילה – 40 ימים רצופים, אנא צרו קשר.

תבורכו! 0542321111

תמונת הכותל: באדיבות "ויקיפדיה"