סוד פתיחת המזל שרק בודדים יודעים לעשות אותו והוא מבוסס על המנעול והמפתח שכאשר פותחים את המנעול ועל ידי פתיחת המנעול נפתח המזל
וידוע שלצערנו ישנם אנשים שמצרות עין סוגרים את המזל של החבר או השכן או למי שלא מוצא חן בעינם

ולפי תורת הנסתר יש נוסח של תפילה ולחש שאומרים ויחד עם המנעול פותחים למי שצריך את המזל ואת החסימות וראינו המון אנשים שאחרי שנפתח להם המזל פתאום והוסר עין הרע גם ובנוסף התחתנו ומצאו פרנסה או זכו לזרע קודש וכן עוד ישועות ניתן לפנות אלינו 0542321111 ולתאם וניתן לעשות את הפעולה דרך שיחת פלפון

עוד סגולה הסגולה הזו אומנם כבר עתיקה וידועה מימים ימימה, אך גילינו אותה כעת ונדהמנו מכוחה העצום בפתיחת המזל ובשחרור חסימות בכל תחום בחיים. הגיעו לאוזנינו סיפורים רבים של ניסים בזכות הסגולה הזו. הסגולה המדהימה מובאת לפניכם.

לפי הסגולה, יש לקרוא את פרשת עקידת יצחק שבע פעמים, וכך לזכות לפתיחה המזל ולשחרור חסימות בכל תחום בחיים: פרנסה, זיווג, בריאות, נחת מהילדים ועוד. בזוהר הקדוש כתוב: "וטוב לישראל להזכיר בגלות בכל יום פרשת העקידה, שתגן עליהם מכל מקרים רעים, ובת קול יוצאת ואומרת 'אל תעש לו מאומה'".

בספר "יפלט למו", שנכתב לפני 180 שנה על ידי הרב המקובל הרב אברהם חמו, נכתב: "מי שיאמר עקידת יצחק שבע פעמים, אפילו חרב חדה מונחת על צווארו ואפילו כלו כל הקיצין, מהפך הכול למידת רחמים".

רבנו פלאג'י ע"ה כתב בספרו "עטרת חיים": "אלמלא עקידת יצחק, אין אחד מכל הנבראים יכול להפיק רצון שאלתו". 0542321111