קו המיסטיקה היהודית והקבלה: שיחות און ליין עם רבנים מקובלים מיסטיקנים

קו המיסטיקה והקבלה של ישיבת המקובלים בירושלים מיועד לכלל עם ישראל לשאלות הרות גורל בחייו של האדם . לכל אדם בעולם יש לבטים ומחשבות על כל צעד במסכת חייו ובפרט למי ששיך לעם ישראל, מהשאלות והבקשות של בחירת בן זוג, בחירת מקצוע, קניית דירה ,איזה שם להעניק לילד האם כדאי לי לעשות צעד מסוים לעבור דירה, האם הצליח בעסקה זאת? למה אין לי זיווג? ולמה אין לי ילדים ולמה בכל מה שאני עושה לא הולך לי ועוד המון שאלות.

לפעמים קשה לנו להחליט לבד רוצים אשיות עם ניסיון וחכמת חיים שנהיה בטוחים שעשינו את הצעד הנכון. אז קודם צריך לדעת שהתפילה לבורא עולם זה הדבר החשוב ביותר ושנדע תמיד שמדברים עם הקדוש ברוך הוא שומע ,להרבות בתפילה ובתחנונים ,בצדקה , באמירת תהלים.

לפעמים הקדוש ברוך שולח ניסיונות לאדם וקשיים כדי שיפנה אליו ויתפלל כמו האימהות הקדושות שעליהם נאמר שהיו עקרות כי הקדוש ברוך הוא מתאווה לתפילתם של צדיקים, צריך לייחל לקדוש ברוך ולקוות לו ולהאמין שהכול ממנו כל מה שקורה לנו וצריך לשמור מצוות ולשמור שבת וללכת לפי הוראות היצרן וספר החוקים שהקדוש ברוך נתן לנו להיות יהודי טוב והכול יסתדר

ובכול זאת יש צרות ובעיות לאדם כי אנחנו לא בסדר וכדי לדעת מה לא בסדר אצלנו חייבים ללכת למורה רוחני לרב לשאול להתייעץ שייתן כיוון בחיים ודרך.

כל היועצים בקו המיסטיקה והקבלה היהודית הם רבנים ידועים עם ניסיון רב בתחום הייעוץ , לצערנו היום יש יועצים שבלי להרבות במילים מקלקלים יותר והם מייעצים לפי "קלפים" כוכבים, שערות ,קפה , תה ועוד דברים שנוגדים את היהדות.

יש לנו חכמה כזאת נפלאה תורת אמת ספרים קדושים ואנחנו הולכים לרעות בשדות זרים, וידוע על מכושלות רבים שבסוף הגיעו לרבנים לאחר שכבר גרמו נזק גדול לרבים והרבנים עזרו ובקושי גדול לצערנו, קו זה מיועד לכלל עם ישראל דתיים חילוניים, ספרדים ואשכנזים כולנו עם אחד.

מטרתנו לתת ייעוץ אמיתי והכוונה וישועה לכולם ע"פ העצות וחכמת הקבלה הספרים הקדושים , להתפלל על הזקוקים בכל דרך אפשרית תנו לנו את ההזדמנות לעזור לכם באמצעות שיחה אחת תוכלו לזכות לתחילתו של מהפך לטובה ולכל ישועה.

תוכלו לשוחח עם מנהל האתר – לכל בקשה או פגישה או עריכת תפילות פרטיות או בכל שאלה שיש לכם.

יש אפשרות להתייעץ עם הרבנים המיסטיקנים והמקובלים און ליין, בכל נושא שמעוניינים.

הבהרה חשובה!

שיחת הייעוץ הינה על פי הספרים הקדושים והידע של הרבנים המשתתפים בה ואינה יכולה להוות תחליף לייעוץ מקצועי עם רופא או פסיכולוג או תחליף מקצועי מכל סוג והמתקשר מקבל על עצמו את האחריות לעצות או הסגולות שהוא מקבל מהרב, העצות הם על פי היידע והניסיון של הרב וכן ברגע שאדם יוצר קשר עם האתר עליו לדעת שעושה זאת על דעת עצמו ולא תתכן שום תביעה על כתוצאה מכך.

האתר והישיבה לא אחראים לקשר של המתקשרים לרב ולא לוקחים שום אחריות על ההבטחות של הרבנים ועל התוכן שמפורסם באתר. הברכות המוענקות באתר ועל ידי הרבנים הם על פי אמות כל יהודי במשך דורות ואין שום הבטחה מצד האתר לקיום הברכות או כל הבטחה אחרת.

0542321111