פדיון נפש הוא פתרון רוחני עתיק יומין, לרפואה, ישועה, ברכה, הצלחה, פרנסה, שמחה, פתיחת המזל, מציאת עבודה, זוגיות, מערכות יחסים, אהבה, משפחה, הריון, ילדים, חינוך, חלומות, הסרת פחדים, תסכול, יאוש, דיכאון, עין הרע, כישוף. המקור של פדיון נפש נמצא בתורה: “ונתנו איש כופר נפשו לה’ בפקוד אותם ולא יהיה בהם נגף” (שמות ל, יב). “פדה נפשו מעבור בשחת וחיתו באור תראה” (איוב לג, כח).
איך זה מתבצע?
טקס הפדיון שאנו עורכים הוא הטקס המקורי על פי הקבלה, שנעשה על פי כתבי החיד”א – רבי חיים יוסף דוד אזולאי זכותו תגן עלינו, אמן.
הטקס נערך על ידי מורנו הרב משה קסרי מגדולי המקובלים בעולם או הרב שמואל לוי מקובל ונכדו של המקובל ששון לוי
הטקס כולל שני חלקים הכוללים צדקה ותפילה. זה מתחיל בחלוקת 160 מטבעות כסף למספר קבוצות, ספירת המטבעות עם כוונות מיוחדות של השמות הקדושים, וחיבורם יחד, על מנת לשנות את מזלו ודינו של האדם בעולמות העליונים. לאחר מכן מתבצעת תפילה מיוחדת עם כוונות מיוחדות עם שם האדם ושם אמו על מנת לבטל את החסימות והגזירות הרעות והקשות מעל האדם, ולגזור עליו גזירות טובות ישועות ונחמות.
איך זה עוזר?
פדיון נפש משנה את מזלו של האדם בעולמות העליונים, גורם להמתקת הדינים, פותח את החסימות, מבטל את הגזירות הקשות והרעות, ממטיר שפע רוחני של גזירות טובות על האדם.
אלפי אנשים שנעשה עבורם פדיון נפש מעידים שזה שינה את הרגשתם, פיזית, נפשית, ורוחנית. חולים הבריאו, מובטלים מצאו עבודה, אנשים מצאו את הזיווג שלהם, מערכות יחסים השתפרו בין בני זוג ובין הורים לילדיהם, אנשים זכו לפרי בטן, חלומות נפתרו לטובה, עין הרע וכישוף הוסרו, אנשים יצאו מהדיכאון ונהיו שמחים ורגועים יותר.
למי זה מתאים?
פדיון נפש שווה לכל נפש, הוא מתאים לכל אדם בכל גיל ובכל מצב.
מתי עושים פדיון נפש?
יש העושים פדיון נפש לקראת הימים הנוראים כדי להתנקות בדומה לפדיון כפרות, או עבור חולה, או אדם הזקוק לזיווג או לפרנסה, אבל בעצם אפשר וכדאי לעשות זאת בכל עת. במיוחד כשזקוקים לישועה בנושא ספציפי.
אנו נותנים אפשרות להרשם לפדיון נפש קבוע בכל ראש חודש, על מנת לתחזק את הנפש, ולשמור על האדם מכל צרה וצוקה.
למה אני צריך לתרום?
הפדיון נפש מבוסס על צדקה ותפילה, ולכן יש לתת תרומה לצדקה, הצדקה פודה ומצילה אדם מכל צרה, כדברי הפסוק “וצדקה תציל ממוות” (משלי י, ב). התרומות מוקדשות לפעולות צדקה וחסד של מעים כל האמת״ להפצת תורה וחסד 0542321111